Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

I.Všeobecná ustanovení

Před objednáním zboží z internetového obchodu(dále jen e-shop) Prata.cz je zákazník povinen se seznámit s obchodními, dodacími a reklamačními podmínkami. Potvrzením objednávky kupující stvrzuje, že si podmínky přečetl a souhlasí s nimi. Kupní smlouva vzniká na základě potvrzení závazné objednávky(osobou starší 18let) prostřednictvím e-shopu Prata.cz.

II. Platba a dodání zboží

Zboží je dodáno zákazníkovi prostřednictvím České pošty.

Možnosti platby jsou následující:


1. Bankovním převodem na účet u Fio banky
v Kč 2500322654/2010
v Eur 2500322654/8330 - při platbě ze Slovenska jako tuzemská platba, netřeba IBAN.

 

Zboží vyexpedujeme do 3 pracovních dnů po přijetí Vaší platby.

Po domluvě je možný osobní odběr na adrese provozovny: Hlučín, Ostravská 87, 748 01

Dodací lhůta je 1-14 pracovních dní. Za případné nedostatky v poskytovaných službách přepravních společností neneseme zodpovědnost..

III. Ochrana osobních údajů

Při registraci a potvrzením objednávky zákazník poskytuje souhlas ke zpracování poskytnutých údajů. Osobní údaje zákazníků jsou chráněny před zneužitím a poskytnutím třetím osobám. Toto se nevztahuje na poskytnutí údajů přepravním společnostem. Provozovatel e-shopu Prata.cz si vyhrazuje právo zasílat na poskytnutý e-mail informace o novém zboží či aktuální akci. Pokud si informace nebude zákazník přát, budeme to respektovat.

IV. Záruka a reklamace

Záruka na zboží je 24měsíců a vztahuje se pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným používáním výrobku, nesprávným používáním či skladováním výrobku. Vady vzniklé při přepravě přepravcem je nutno uplatnit do 3 pracovních dnů od obdržení zásilky, na pozdější reklamaci nebude brán zřetel. Pro případ reklamace je kupující povinen uchovat doklad o koupi, zaplacení a dodání zboží.

V případě reklamace nás neprodleně kontaktujte na hudlova@seznam.cz
Reklamace bude vyřízena do 30dnů od obdržení Vašeho sdělení a zboží.

V. Odstoupení od smlouvy

Vyhrazujeme si právo odmítnout objednávku z důvodu nemožnosti zajistit zboží řádně a včas. O takové situaci je zákazník vyrozuměn neprodleně e-mailem či telefonicky. U platby předem jsou v takovém případě zákazníkovi vráceny peníze za objednané zboží v plné výši na jeho účet, a to do 14 pracovních dní od vyrozumění.

V souladu se zákonem č.367/2000 Sb. má kupující právo od kupní smlouvy odstoupit do 14 dní od převzetí zboží. Toto právo je podmíněno nákupem jako fyzická osoba(netýká se IČO). V případě, že se rozhodnete pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení následujících podmínek:

- neprodleně nás kontaktujte na hudlova@seznam.cz
- do e-mailu uveďte

Předmět: Odstoupení od smlouvy a č.faktury
Obsah: jméno, adresa, kontakt, datum nákupu


Zboží musí být:
-nepoškozené
-v kompletním stavu, v jakém bylo odesláno
-se všemi doklady, které spolu s ním byly odeslány
-vráceno v termínu, do 14 dní od převzetí zboží

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží(nikoli za poštovné)zašleme převodem na Váš účet, a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.

Pokud jednáním kupujícího vznikne prodávajícímu škoda ve smyslu §55 odst.1, je kupující povinen tuto škodu uhradit(např.poškozené zboží, neúplný obsah atd.). V případě nesplnění některé z podmínek nebude odstoupení od kupní smlouvy akceptováno a zboží bude vráceno zpět kupujícímu na jeho náklady.

V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou ("rozpor s kupní smlouvou"), postupuje se v souladu s ustanovením § 616 Občanského zákoníku.VII. Kontakt na provozovatele

Provozovatel internetového obchodu Prata.cz

Lenka Hudečková.

Ostravská 101/87
748 01 Hlučín

IČO:64274969

E-mail: hudlova@seznam.cz
GSM: + 420 605 730 747
Provozovatel není plátcem DPH.

Přejeme Vám příjemný nákup na www.prata.cz

* s DPH, plus dopravné